Cesur Savaşçılar – Redbad 2018
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
5.5 IMDB Puanı 2 Yorum 4,228 Görüntülenme

google sitesinde ara Cesur Savaşçılar – Redbad 2018

Cesur Savaşçılar izle Konusu: 754 yılında Kuzey Avrupa ikiye bölünmüş durumdadır. Nehirler sınır olarak belirlenmiştir. Nehirlerin yukarısında Frizler, Saksonlar ve Danimarka Krallıkları yaşarken, altında ise Franklar yaşamaktadır. Bu durumdan son derece rahatsız olan Franklar, cesur savaşçılarına olan güvenlerininde etkisiyle Roma'nın yapamadığını yapmaya karar veririrler. Amaçları bütün Avrupayı ele geçirmek olan Franklar, Hristiyanlığıda kullanarak bu amaçlarına ulaşmak için Frizler Krallığını hedef alırlar...
Redbad 2018 filmi Danimarka yapımı olarak 28 eylül 2018 tarihinde; aksiyon, tarih ve macera türlerinde izleyiciyle buluşmuştur. Cesur savaşçılar filminin yönetmen koltuğunda Roel Reiné yer alırken, başrollerini Gijs Naber, Lisa Smit ve Huub Stapel üçlüsü paylaşıyor. 16 yüzyılda Kuzey Avrupa'da yaşanan savaşların ışığında gerçek öyküden kurgulanmıştır. İyi seyirler dileriz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Filmin yönetmen koltuğunda yer alıyor. Filmin başrollerine baktığımızda gibi isimlerin yer almakta olduğunu görebiliyoruz. Filmin türü olarak belirlenmiştir. Imdb Puanı 5.5 olan filmi 1080p ve 720p full hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Hdfilmsiteniz.net Kalitenin Tek Adresi sunar. İyi seyirler dileriz.

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)